• O nas

Witamy w sklepie internetowym PatArt!

Nasza firma zajmuje się tworzeniem zaproszeń na takie uroczystości jak: ślub, chrzest, komunia lub osiemnaste urodziny. Znajdziecie u nas Państwo także prezenty na różne okazje oraz wszelkie akcesoria ślubne : podziękowania dla gości, winietki, zawieszki, księgi gości, pudełka na koperty oraz na obrączki i wiele innych.

Produkty tworzymy z pasją i zaangażowaniem, z dbałością o detale. Zaproszenia drukowane są na profesjonalnym sprzęcie, który zapewnia wysoką jakość druku. Poza tym, są one estetycznie bigowane, czyli posiadają "rowek" ułatwiający zginanie. Staramy się, aby każda rzecz była wyjątkowa. Prezenty w większości są spersonalizowane, co powoduje indywidualny charakter upominku.

Dla potrzeb naszych Klientów tworzymy także indywidualne projekty, zarówno w kwestii zaproszeń i akcesoriów, jak i prezentów. Uwzględniamy każdy pomysł.

Możecie Państwo liczyć na nasze doradztwo oraz pomoc w każdej kwestii. Jesteśmy dyspozycyjni i staramy się jak najszybciej odpowiadać na pytania Klientów. Mamy nadzieję, że spodoba się Państwu nasza oferta i skorzystają Państwo z naszych usług, do czego serdecznie zapraszamy.

Zespół PatArt