• Ramka na pieniądze ślub ciekawe prezenty na slub pamiątki dla nowożeńców

Symbol: 1139

Biała, przestrzenna ramka na pieniądze z przepiękną grafiką pary młodej, którą można spersonalizować poprzez wybranie koloru włosów oraz rodzaju fryzury. Banknoty przywiązuje się do wstążeczek, przymocowanych do tyłu samochodu.

Treść życzeń
0 / 255
Podpis od kogo
0 / 60
Panna Młoda - Kolor włosów
0 / 60
Panna Młoda - fryzura
0 / 60
Pan Młody - kolor włosów
0 / 60
Pan Młody - fryzura
0 / 60
Imiona Pary Młodej
0 / 60
Data Ślubu
0 / 60
49.00
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Cena przesyłki 14
Odbiór osobisty gotówka 0
Odbiór osobisty przelew 0
DPD Pickup 14
Paczkomaty InPost 16
Kurier DPD 19
Paczkomat INPOST Paczka w WEEKEND 20
Kurier (Pobranie) 22

Zamówienie telefoniczne: 697155918

Zostaw telefon

Będąc jednym z zaproszonych gości, często szuka się czegoś w formie pamiątki dla nowożeńców. Dobrze byłoby połączyć taki podarunek z możliwością umieszczenia w nim pieniędzy dla Pary Młodej. Ramka na pieniądze ślub z przepiękną grafiką pary młodej to ciekawe prezenty na slub. Grafikę można spersonalizować poprzez wybranie koloru włosów i rodzaju fryzury panny młodej oraz pana młodego. Dodatkowo w ramce umieszczone zostaną imiona pary wraz z datą slubu oraz indywidualne życzenia z podpisem od kogo. Banknoty przywiązuje się wstążeczkami, które są przymocowane do tyłu samochodu. Całość jest za przodem z pleksy, więc pieniądze są zabezpieczone. To oryginalny upominek na ślub, który nawet po wyjęciu banknotów będzie stanowił spersonalizowaną pamiątkę tego ważnego dnia.

Szczegółowe dane produktu:

  • Rozmiar ramki : A4 środek, zewnętrzne wymiary: 32 x 23 cm, głębokość obudowy 3 cm.
  • Ramka posiada samoprzylepny haczyk, dzięki któremu będzie można zawiesić ją bez użycia gwoździ oraz stojak do postawienia. Przednia osłona wykonana z tworzywa, dzięki czemu ramka jest bezpieczniejsza w użyciu.
  • Wygląd pary młodej można dostosować do rzeczywistego wyglądu pary poprzez wybranie koloru włosów oraz rodzaju fryzury - wybrane elementy prosimy wpisać w odpowiednie pola u góry strony.
  • Pieniądze przywiązuje się do wstążeczek, przymocowanych do wydruku.

Pieniądze widoczne na zdjęciu to tylko element ekspozycji.

Dedykacje ślubne można wybrać z poniższego pliku:

Dedykacje z okazji ślubu

Imiona Pary Młodej, datę ślubu oraz treść życzen wraz z podpisem od kogo prosimy wpisać w odpowiednie pola u góry strony.