• Podarunki dla gości weselnych srebrne pudełeczka na słodkości dla gości

Symbol: 1041

Srebrne lustrzane pudełeczka ze srebrną wstążką oraz personalizowaną karteczką z przodu to eleganckie podarunki dla gości weselnych. W środek można włożyć dowolnie wybrane słodkości.

Imiona Pary Młodej
0 / 60
Data Ślubu
0 / 60
Kolor/Wzór
3.50
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 14 dni
Cena przesyłki 14
Odbiór osobisty gotówka 0
Odbiór osobisty przelew 0
DPD Pickup 14
Paczkomaty InPost 16
Kurier DPD 19
Paczkomat INPOST Paczka w WEEKEND 20
Kurier (Pobranie) 22

Zamówienie telefoniczne: 697155918

Zostaw telefon

Weselne podziękowania dla gości stało się już tradycją i wyrazem wdzięczności dla wszystkich tych, którzy uczestniczą z parą młodą w tym niezwykłym wydarzeniu. Stanowią też one dodatkową dekorację stołu, gdyż zazwyczaj umieszczane są przy każdym talerzyku. Srebrne lustrzane pudełeczka na słodkości dla gości to eleganckie podarunki dla gości weselnych. Pudełko przewiązane jest srebrną wstążką, którą można zsunąć , aby włożyć dowolnie wybraną słodkość do środka . Z przodu pudełeczka umieszczona jest także personalizowana karteczka z napisem : Dziękujemy! oraz imionami pary młodej i datą ślubu. Dzięki lustrzanemu papierowi, z którego wykonane są kartoniki, prezentują się one niezwykle elegancko.

Szczegółowe dane produktu:

  • Pudełko wykonane ze złotego lustrzanego papieru, dzięki czemu wygląda bardzo elegancko.
  • Wymiary: 5 x 5 x 5 cm.
  • CENA OBEJMUJE: Gotowe, złożone pudełeczko (bez konieczności samodzielnego składania) z przewiązaną wstążką i karteczką z treścią podziękowania. CENA NIE ZAWIERA SŁODYCZY - wstążka jest tak zawiązana, aby można ją było zsunąć, włożyć do środka zawartość i założyć z powrotem. 
  • Pudełeczko przewiązane złotą wstążką. Możliwość zmiany na inny kolor lub zamiana wstążki na złoty sznureczek metalizowany.
  • Treść na bileciku wydrukowana na papierze kremowym metalizowanym.
  • Imiona Pary oraz datę ślubu prosimy wpisać w pola u góry strony

Pudełeczko dostępne jest też w wersji lustrzanej złotej:

Złote pudelka na podziekowania słodkie podziękowania dla gości weselnych