• Pamiątka na ślub od chrzestnego pudełko na pieniądze na ślub

Symbol: 1154

Drewniane pudełko na pieniądze na ślub z inicjałami otoczonymi motywem liści oraz imionami pary młodej wraz z datą ślubu to niezwykła pamiątka ślubu dla młodej pary.

Treść życzeń
0 / 255
Podpis od kogo
0 / 60
Imiona Pary Młodej
0 / 60
Data Ślubu
0 / 60
Cytat
0 / 250
Kolor/Wzór
55.00
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Cena przesyłki 14
Odbiór osobisty gotówka 0
Odbiór osobisty przelew 0
DPD Pickup 14
Paczkomaty InPost 16
Kurier DPD 19
Paczkomat INPOST Paczka w WEEKEND 20
Kurier (Pobranie) 22

Zamówienie telefoniczne: 697155918

Zostaw telefon

Pudełko na pieniądze na ślub to nadal upominek, który zaskakuje i wyróżnia się na tle standardowych kopert. Nasza propozycja to białe pudełko ze złotym zamykaniem oraz inicjałami pary otoczonymi pięknymi liśćmi. Pod spodem umieszczone zostaną także imiona nowożeńców oraz data ślubu. To niezwykła pamiątka na ślub od chrzestnego czy innych gości, która na pewno pozostanie w pamięci i będzie trwałym wspomnieniem tego pięknego dnia. W środku umieszczone zostaną indywidualne życzenia , a w miejscu, gdzie będą leżały pieniądze, cytat otoczony ramką. Dzięki temu po wyjęciu pieniędzy, pudełko nadal pozostanie piękną pamiątką. To na pewno ciekawy pomysł na prezent ślubny.

Grafika z inicjałami oraz imiona pary i datą ślubu wykonana na cieniutkiej blasze aluminiowej o wysokim połysku metodą sublimacji - dzięki czemu nadruk jest trwały, nieścieralny i w bardzo dobrej jakości. To dzięki temu pudełko zyskuje indywidualnego charakteru.

Szczegółowe dane produktu:

  • Wymiary: 16,5 x 14,5 cm, wysokość 2.5 cm. 

  • Pudełko malowane bezpośrednio u nas białą farbą akrylową i kilkukrotnie lakierowane, aby było odpowiednio chronione. 

    Wnętrze pudełka również jest pomalowane na biało, w przeciwieństwie do wielu innych pudełek dostępnych na konkurencyjnym rynku

  • Pudełko posiada złote metalowe zamykanie, dzięki czemu zawartość będzie odpowiednio zabezpieczona przed przypadkowym otworzeniem.
  • Wewnątrz pudełka zostanie umieszczona indywidualna dedykacja, która zostanie wykonana na białej blasze aluminiowej z półpołyskiem metodą sublimacji. Ta metoda pozwala na zachowanie bardzo dobrej jakości i trwałości, dzięki czemu jest o wiele bardziej elegancka i trwała od grafik umieszczanych na zwykłym papierze.

  • W miejscu pieniędzy umieszczony cytat Jana Pawła II : " " Kocha się naprawdę i do końca tylko wówczas, gdy kocha się na zawsze w radości i smutku bez względu na dobry czy zły los." - możliwość zmiany cytatu, w pole "Cytat" wpisz własny lub napisz "z przykładu" , a zostawimy cytat wyżej wymieniony.

Komplet nie zawiera banknotów.

Życzenia do pudełka można wybrać z poniższego pliku:

Życzenia na ślub